Головна » 2018 » Березень » 9 » 204 роки від дня народження Т.Г. Шевченка
14:12
204 роки від дня народження Т.Г. Шевченка

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко. Він виступив як поет-новатор, приніс із собою в українську літературу «слово нове», новий світ поезії, неповторні образи, картини й барви, небачене раніше багатство й широчінь тем, ідей, мотивів, жанрових форм, вивів українську літературу на шлях реалізму й народності. Справедливо Великого Кобзаря – народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Не одне покоління українців формувало свій світогляд на його творах.

Тарас Григорович Шевченко – ідейний та духовний геній української нації, людина яка самим лише своїм життям згуртувала великий народ, сотворила мову. І коли після холодної зими на поріг ступає березень, ми знову і знову йдемо до Тараса. Хто іде з квітами до пам’ятника, хто вкотре розгортає вічно актуальний Кобзар, хто просто пригадує з дитинства відомі рядки поезій.

З метою пригадати відомості з життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка, виховати почуття любові і поваги до образу поета-мислителя, в шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку "Живе під сонцем любові Шевченкова весна".

Минуло 204 роки від дня народження Т.Г. Шевченка, але й сьогодні його слово живе між нами. Читання поезій, переспівування пісень Т.Г. Шевченка завжди викликає жваве зацікавлення серед усіх , бо така поезія не може не захоплювати.

Поезія Шевченка – це вогник,

схожий на полум’я свічки,

що запалює душу людини…

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 356 | Додав: cherya-nataha | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: