Головна » 2017 » Січень » 25 » Бібліотека інформує. Хрестоматія сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів)
13:45
Бібліотека інформує. Хрестоматія сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів)

Після зимових канікул учні початкових класів нашої школи отримали можливість користуватись новими Хрестоматіями сучасної дитячої літератури у двох томах (для 1-2 класів та 3-4 класів). У хрестоматіях зібрані тексти сучасних письменників, що були включені до оновленої шкільної програми з літературного читання.

“Важливе завдання початкової школи – навчити дитину любити: любити писати, любити читати, любити вчитись -  навчання має стати звичкою на все життя. Щоб дати дітям можливість полюбити читати, ми створили цю Хрестоматію, в якій зібрано твори як живих класиків дитячої української літератури, так і молодих письменників, які лише почали завойовувати серця українських дітей”, - пояснює Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. 

    До  Хрестоматії увійшли твори авторів, доданих до програми Літературного читання в рамках оновлення  навчальних програм для 1-4 класів. Насамперед, це твори письменників, яких немає в чинних підручниках: Сашка Дерманського, Івана Андрусяка, Галини Малик, Лесі Вороніної, Катерини Бабкіної, Галини Ткачук, Григорія Фальковича, Оксани Лущевської, Василя Голобородько, Тетяни Стус, Тараса та Мар’яни Прохаськів, та інших – всього близько 40 імен.

Завідуюча шкільної бібліотеки Чередник Н.О. зазначила, що в Хрестоматії розміщені авторські ілюстрації українських художників: завдяки цьому книга вийшла красива і мальовнича, педагоги та дітки інтернату №1 радо прийняли нові книги. Також бібліотекар підкреслила, що за старою програмою у початковій школі робили наголос на читанні на швидкість, а оновлена програма передбачає зміну пріоритетів –найголовніше навчити дітей читати вдумливо, розуміти зміст прочитаного, висловити своє ставлення до тексту, а такі чудові хрестоматії сприятимуть вдумливому читанню.

 

Категорія: Навчальна робота | Переглядів: 329 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: