Головна » 2021 » Лютий » 9 » День безпечного Інтернету 2021
14:36
День безпечного Інтернету 2021

09 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

З метою підвищення обізнаності здобувачів освіти та їх батьків знаннями щодо ефективного й безпечного використання ресурсів Всесвітньої мережі, захисту прав та інтересів дітей під час роботи в Інтернеті різноманітні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.

Наш заклад не став виключенням та долучився до проведення даних заходів. У шкільній бібліотеці педагогами школи ( Тубольцев К.О., Чередник Н.О., Мариноха С.В,) були проведені години спілкування «Ми за безпечний Інтернет!», які направлені на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі. Ці заходи сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання.

Категорія: Навчальна робота | Переглядів: 41 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: