Головна » 2017 » Листопад » 22 » День Гідності та Свободи
11:48
День Гідності та Свободи

У 2017 році в Україні вже вчетверте відзначають День Гідності та Свободи на честь початку в цей день двох революцій в нашій історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Готуючи заходи в школі на відзначення даної історичної дати, у кожному класі були проведені виховні години "СВОБОДА ТА ГІДНІСТЬ ПОНАД УСЕ!", у шкільній бібліотеці для всіх учасників навчально-виховного процесу була підготовлена виставка.

ДОВІДКА:

Цей день став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований.

Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Для українського суспільства стало очевидним, що країна стрімко рухається до цілковитого авторитаризму з його зневагою до засадничих прав людини, тотальною корупцією, свавіллям правоохоронних органів, репресіями та терором. Саме це й змусило українців вийти спочатку на вулиці Києва, а потім й інших міст України.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 293 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: