Головна » 2020 » Грудень » 6 » День Збройних сил Украіни!
23:19
День Збройних сил Украіни!

Щорічно 6 грудня в день ухвалення в 1991 році закону України «Про Збройні сили України» відзначається День Збройних сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у кривавих війнах та конфліктах від Київської Русі і до нашого часу.

День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України проведені різноманітні заходи, спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів: у кожному класі проведено години спілкування  «Свято доблесті і мужності», у шкільній бібліотеці працює книжково-ілюстративна виставка, присвячена мужнім захисникам Батьківщини.

Сила та міць української держави – у єдності армії та народу.

Мужність, відвага, хоробрість, небайдужість, сила волі, неймовірний патріотизм та невтомна жага до перемоги – усе це сьогодні про наших славних захисників!

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 51 | Додав: cherya-nataha | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: