Головна » 2016 » Вересень » 30 » Літературна зустріч з читцем Сюмаком В.І.
12:05
Літературна зустріч з читцем Сюмаком В.І.

Мистецтво зачаровує нас силою своєї краси, а кожен із видів мистецтва відтворює навколишній світ різними засобами: музика за допомогою звуку, танець – руху, а література – слова.

28 вересня в шкільній бібліотеці ЗОШ – інтернату №1 відбулася літературна зустріч з читцем у віршованому жанрі - Сюмаком В.І.

У вступному слові завідуюча бібліотеки Чередник Н.О., зазначила, що кожен край, його земля мають свою неповторну красу, вдачу і долю свою та народжує своїх поетів, читців, сподіваючись виявити себе через їх слова. Українська земля народжує багато талановитих людей.

Простий учитель зі Львівщини - Василь Іванович Сюмак подарував учням 9,11 класів і педагогам школи поетичний віночок "Я - людина, ми - родина, дім наш - Україна" й свою любов і повагу та щирі побажання у віршах.

Слово нас радує, дивує, може засмутити, розрадити, подарувати цілий водограй позитивних емоцій . І саме підтвердженням цьому став поетичний віночок в якому прозвучали вірші українських поетів (як класиків так і сучасних), а найбільше Богдана Пісного «Рідний край», «Подорож у країну чарівних слів», «Ми – діти твої, Україно!» про щасливе дитинство, любов, добро, Україну, мир, родину та злагоду. 

Читець презентував  шкільній бібліотеці книгу "Рабство у генах лікують повстаннями" поетичного подружжя - львівської правозахисниці Наталії Крісман (поетичне псевдо Валькірія) та поета-франківчанина Романа Лесюка, яка нещодавно побачила світ. Вірші цих поетів навіяні волелюбними вітрами Революції гідності, лунали на багатьох Майданах по всій Україні, лягали в основу відеокліпів, які транслювались по телебаченню, десятків пісень, друкувались у численних колективних збірках, газетах і журналах, на Інтернет-сторінках та полюбилися тисячам українців. У збірку також увійшли вірші про Україну, написані Романом під час перебування ним у зоні АТО, і Наталією, коли вона чекала свого чоловіка з війни, разом з їхнім дворічним сином Матвієм, якому й присвячується ця книга... 

Дуже хочеться щоб такі щирі зустрічі в шкільний бібліотеці стали традиційними.

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 394 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: