Головна » 2019 » Квітень » 12 » ХIV Всеукраїнська акція «Серце до серця»
14:25
ХIV Всеукраїнська акція «Серце до серця»

З 1 по 30 квітня 2019 року в Україні проходитиме благодійний збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом «Дитяче серденько, живи!».

Мета – придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень кожної області України.

Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтерами було зібрано 3 875 369, 23 грн., на ці кошти Фондом придбано та передано у дитячі лікарні України 229 слухових апаратів. Також, в деякі обласні центри було закуплено 12 одиниць медичного обладнання для ранньої діагностики слуху, що дало можливість лікувати дітей на більш якісному рівні.

За тринадцять років було зібрано 35 798 830,65 грн., придбано та передано в безкоштовне користування обласним дитячим лікарням України необхідне медичне обладнання.

Департамент сім’ї, молоді та спорту Донецької обласної державної адміністрації запропонував залучити широке коло учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо до участі в ХIV Всеукраїнській акції «Серце до серця».

Педагоги нашої школи вже взяли участь у акції і зробили Благодійний внесок на придбання медичного обладнання для Донецької області. 

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 167 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: