Головна » 2019 » Квітень » 12 » День здоров'я 2019
14:19
День здоров'я 2019

  7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держав світу.

Вперше святкування відбулося в 1950 році. Ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя і боротьба з поширенням різних захворювань. Щороку для офіційних заходів, присвячених дню здоров'я, вибирається окрема тема: активність життя, захист вагітності, вплив клімату на здоров'я людини, медична допомога людям, постраждалим в результаті надзвичайних ситуацій і т.д. Тема Всесвітнього дня здоров’я 2018 року - Загальне охоплення послугами охорони здоров’я: для всіх і всюди, а гасло - «Здоров’я для всіх».

Ми теж приєдналися до цієї дати. В молодшій школі організована інформаційно-ігрова лінійка під гаслом: «Здоров’я - найдорожчий скарб». Учні 2, 4 класів змагалися в "Веселих естафетах «Спорт заради здоров’я»".  У 5-9 класах пройшли тематичні години «Будьмо здоровими!».

     фото змагань тут 

Бережіть красу та здоров’я не тільки 7 квітня. Дотримуйтеся здорового способу життя. Хай щастить!

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 158 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: