Головна » 2014 » Грудень » 19 » Виховний захід: "РІд.Родина.Україна"
16:09
Виховний захід: "РІд.Родина.Україна"

 

   18.12.2014 року учні 5-Б класу, під керівництвом віхователя Івасенко Ірини Миколаївни, підготували та провели виховний захід «Рід. Родина. Україна».

Мета заходу:  Закріпити знання дітей про своїх найдорожчих людей: тата й маму. Виховувати у них глибокі почуття любові до своєї родини та Батьківщини. Розширити та поглибити знання дітей, народну символіку, ознайомити з минулим та сучасним життям українського народу. Виховувати повагу до народних традицій, звичаїв. Розвивати у дітей здатність переживати музичні образи і усвідомлювати емоційний зміст творів, закріплювати спеціальні здібності музичного та музично-рухового виконавства. Виховувати естетичне ставлення до музичних творів і мистецтва.

Під час проведення заходу, було використано багато наочності (рушники, плакати, український віночок, презентація «Українська символіка»). Діти заспівали багато українських пісень, переживаючи музичні образи у кожній пісні та усвідомлюючи емоційний зміст, танцювали українські танці, поділились з усіма своїми знаннями про народну символіку, народні традиції та звичаї, ознайомили з минулим та сучасним життям українського народу.  Всі діти класу були задіяні у заході. Виховний захід вийшов  цікавим та яскравим. 

Переглядів: 660 | Додав: school | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: